Сучасна покрівля та дизайн ТОВ Нове місто - ТМК

ТОВ «Нове місто - ТМК» – торгівельно-монтажна компанія. Ми пропонуємо найширший асортимент покрівельних та супутніх матеріалів та виконуємо повний спектр робіт з облаштування даху.

Наша адреса
46000, Україна
м. Тернопіль, пр. С.Бандери 25, п.2 оф.5
Консультації за телефоном:
(0352) 422 - 722,   422 - 733, (067) 593 - 01 - 33
e-mail: office@spf.te.ua

Для пласких дахів

Металочерепиця Monterrey Plus

Металочерепиця Monterrey ® (Монтеррей) - це покрівля з невисоким профілем, яка органічно поєднується як з природним ландшафтом, так і з архітектурою будівлі. Модель Monterrey ® - одна з найпопулярніших покрівельних моделей Ruukki, завдяки своїм естетичним характеристикам і широкому вибору покриттів і кольорів.

 

 

Металочерепиця Monterrey ® Plus (Монтеррей плюс) вироблиється зі сталі з покриттям Purexтм і поставляється з гарантією 40 років на технічні та 15 років на естетичні властивості.

ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ:
Висота профілю (загальна) 39 мм
Максимальна довжина 7000 мм
Мінімальна довжина 500 мм
Товщина матеріалу 0,5 мм
Крок хвилі 350 мм
Корисна ширина 1100 мм

Кольорова гама і покриття

Purexтм - це злегка структуроване покриття з елегантною матовою поверхнею, розроблене Ruukki спеціально для покрівельних листів. Воно відповідає сучасним тенденціям полімерних покриттів для зовнішнього застосування. Якщо ви шукаєте одночасно і сучасний дизайн, і міцність, і ідеальне співвідношення ціни і якості, Purexтм - ваш вибір.

 
Корисна інформація? Поділись нею з іншими!