Сучасна покрівля та дизайн ТОВ Нове місто - ТМК

ТОВ «Нове місто - ТМК» – торгівельно-монтажна компанія. Ми пропонуємо найширший асортимент покрівельних та супутніх матеріалів та виконуємо повний спектр робіт з облаштування даху.

Наша адреса
46000, Україна
м. Тернопіль, пр. С.Бандери 25, п.2 оф.5
Консультації за телефоном:
(0352) 422 - 722,   422 - 733, (067) 593 - 01 - 33
e-mail: office@spf.te.ua

Для пласких дахів

Про компанію

"Нове місто - БВК" - торгівельно-монтажна компанія.

Розпочала свою діяльність в 2007 році. "Нове місто - БВК" - спеціалізується на покрівельних і супутніх матеріалах та виконанні робіт по облаштуванню покрівлі. Вся продукція, яку ми пропонуємо, пройшла випробування на практиці та має всю необхідну дозвільну документацію.

"Нове місто - БВК" - є офіційним дилером заводів та представництв виробників покрівельних матеріалів та імпортерів (Velux, Fakro, Ruukki). Активна співпраця із нашими постачальниками дає нам змогу надавати нашим клієнтам найвигіднішу пропозицію: по цінах, асортименту, термінах доставки.

Ми раді запропонувати нашим замовникам:

  • безкоштовну консультацію спеціалістів по телефону, e-mail;
  • здійснення замірів даху;
  • технічний підбір покрівельного матеріалу, комплектуючих та супутніх матеріалів для даху виходячи із його застосування;
  • продаж та монтаж покрівельних матеріалів.

Наші принципи роботи: якісне обслуговування, точні розрахунки, вчасність, естетична завершеність покрівлі.

Обираючи компанію “Нове місто”, Ви:

  • Завдяки найширшому асортименту купуєте усі покрівельні матеріали та аксесуари в одному місці. Таким чином економите свій час на пошуках всього необхідного для даху і маєте 100% впевненість, що все буде підходити по кольору, стилю, витримає навантаження і т.д.
  • Отримуєте грамотну косультацію кваліфікованого спеціаліста. Не лише перед купівлею, а й під час монтажу даху.
  • Купуєте потрібний саме Вам товар і при цьому економите. Завдяки проведеним нашими інженерами розрахункам, буде точно визначена необхідна кількість матеріалу без зайвих залишків. Крім того Ви отримуєте безкоштовну доставку та всі супровідні послуги.
  • Отримуєте гарантію на всі матеріали і роботи, на збереження матеріалів під час доставки завдяки правильному траспортуванню, контролюєте ціну і кількість поставлених матеріалів відповідно до укладеного договору.

Торгівельним підприємствам та будівельним фірмам ми пропонуємо взаємовигідні умови співпраці.

 

 
Корисна інформація? Поділись нею з іншими!