Сучасна покрівля та дизайн ТОВ Нове місто - ТМК

ТОВ «Нове місто - ТМК» – торгівельно-монтажна компанія. Ми пропонуємо найширший асортимент покрівельних та супутніх матеріалів та виконуємо повний спектр робіт з облаштування даху.

Наша адреса
46000, Україна
м. Тернопіль, пр. С.Бандери 25, п.2 оф.5
Консультації за телефоном:
(0352) 422 - 722,   422 - 733, (067) 593 - 01 - 33
e-mail: office@spf.te.ua

Для пласких дахів

Елементи безпеки покрівлі

Елементи безпеки покрівлі, такі як сходи, снігозатримувачі і покрівельні містки, є необхідними доповненнями для даху вашого будинку. Такі покрівельні комплектуючі дають можливість безпечно переміщатися по даху під час його обслуговування, а крім того, забезпечують безпеку оточуючих.

Наприклад, снігозатримувачі запобігають сповзання снігу і льоду з даху на перехожих, а сходи можуть використовуватися для евакуації людей при пожежі. У деяких країнах використання елементів безпеки покрівлі, таких як сходи, снігозатримувачі і покрівельні містки, регулюється законодавством, тому необхідно заздалегідь уточнити наявність відповідних вимог у місцевих органів влади.

Покрівельні містки, сходи і снігозатримувачі Ruukki відрізняються високою якістю і підходять для будь-якого типу даху, неважливо, зроблено його з металу, натуральної черепиці або бітуму.

Матеріалом для виготовлення покрівельних елементів безпеки Ruukki служить оцинкована сталь з полімерним покриттям або з незабарвленим гальванізованим покриттям.

 

 
Корисна інформація? Поділись нею з іншими!