Сучасна покрівля та дизайн ТОВ Нове місто - ТМК

ТОВ «Нове місто - ТМК» – торгівельно-монтажна компанія. Ми пропонуємо найширший асортимент покрівельних та супутніх матеріалів та виконуємо повний спектр робіт з облаштування даху.

Наша адреса
46000, Україна
м. Тернопіль, пр. С.Бандери 25, п.2 оф.5
Консультації за телефоном:
(0352) 422 - 722,   422 - 733, (067) 593 - 01 - 33
e-mail: office@spf.te.ua

Для пласких дахів

Керамічна черепиця
Керамічна черепиця «Сіріус 13»

Класика не підвладна часу. Саме це можна сказати про "Сіріус", прекрасну низькопрофільну модель, що виробляється на заводі Моньє у Польщі. Модель «Сіріус 13» в коричневому і чорному кольорі відрізняє фарбування в об’ємі, в масі,  завдяки чому Ваш дах буде виглядати більш естетично, адже на ній не буде видно слідів підрізу черепиці, як це буває у більшості інших виробників, що мають схожі моделі.

Read more...
 
Керамічна черепиця «Опал»

Керамічна черепиця «Опал» - багато тисячоліть люди використовували цю пласку черепицю, яка утворює надійне і найгарніше покриття, яке нагадує хвіст бобра. Завдяки своїй формі і відсутності замка в стикові суміжних черепиць, черепицею «Опал» можна перекривати конічні поверхні. Це єдина черепиця, яку викладають в два шари.

Read more...
 
Керамічна черепиця «Гранат 13 V»

Керамічна черепиця «Гранат 13 V» - філігранна геометрія вишуканої жолобчатої форми робить цю низькопрофільну модель пізнаваною та популярною. Ця модель дуже нагадує класичну черепицю зі старих німецьких листівок. «Гранат» укладається як стовпцями, так і в перев’язку, що дає більш надійне, щільне покриття, стійке до дії природних стихій.

Read more...
 
Керамічна черепиця "РУБІН 13V"

Керамічна черепиця РУБІН 13V - покращена версія попередниці, збагачена багатьма нововведеними рішеннями: розумний зсув - на 30мм, оптимальний профіль, профарбована в масі, невелика вага черепиці, економія часу і зусиль для покрівельників, виключно гармонійний і довголітній дах для вимогливого клієнта.

Read more...