Сучасна покрівля та дизайн ТОВ Нове місто - ТМК

ТОВ «Нове місто - ТМК» – торгівельно-монтажна компанія. Ми пропонуємо найширший асортимент покрівельних та супутніх матеріалів та виконуємо повний спектр робіт з облаштування даху.

Наша адреса
46000, Україна
м. Тернопіль, пр. С.Бандери 25, п.2 оф.5
Консультації за телефоном:
(0352) 422 - 722,   422 - 733, (067) 593 - 01 - 33
e-mail: office@spf.te.ua

Для пласких дахів

Композитна черепиця
Композитна черепиця MetroTile

Композитна черепиця MetroTileКомпозитна черепиця MetroTile (Метротайл) – це класика традиційної черепичної покрівлі, багата фактура покриття натуральним каменем.

Read more...
 
Композитна черепиця MetroRoman

Композитна черепиця MetroRomanКомпозитна черепиця MetroRoman – це найбільш консервативна з всіх модифікацій черепиці MetroTile. Покрівля, виконана в романському стилі, демонструє певний статус господаря дому та його стійке положення в суспільстві. Композитна черепиця MetroRoman – це округлі контури хвиль черепиці в класичних для Європи контурах покрівлі у поєднанні з легкістю конструкції і зручністю монтажу.

Read more...
 
Композитна черепиця MertoShake

Композитна черепиця MertoShakeКомпозитна черепиця MertoShake – унікальний покрівельний матеріал, що імітує покрівлю з натурального сланцю. Поєднання респектабельного зовнішнього вигляду скандинавської покрівлі зі всіма перевагами сучасних покрівельних систем робить композитну черепицю MertoShake бажаним та модним матеріалом.

Read more...
 
Композитна черепиця MertoShake II


Композитна черепиця MertoShake IIКомпозитна черепиця MertoShake II – особлива чіткість граней для особливих стильових рішень. Композитна черепиця MertoShake II поєднує в собі всі переваги MertoShake, проте може додатково підкреслити естетичні достоїнства зовнішнього вигляду сланцевої покрівлі за рахунок чіткішої фактури і яскраво вираженого візерунок черепиці.

Read more...
 
Композитна черепиця MetroClassic

Композитна черепиця MetroClassic Композитна черепиця MetroClassic – покрівельний матеріал, що став справжньою класикою серед архітекторів і власників будинків в Новій Зеландії. Композитна черепиця MetroClassic дозволяє реалізувати найсміливіші проекти покрівлі. При цьому композитна черепиця MetroClassic лише підкреслює оригінальність проекту, будучи вдалим доповненням до найрізноманітніших стилів і не домінуючи над основною ідеєю проекту будинку.

Read more...
 
Композитна черепиця MetroShingle

Композитна черепиця MetroShingleMetroshingle – покрівельний матеріал, який аналогічний по структурі, складу і якості покрівлі MetroTile. MetroShingle відтворює благородну фактуру старовинної дерев’яної дранки.

Read more...