Сучасна покрівля та дизайн ТОВ Нове місто - ТМК

ТОВ «Нове місто - ТМК» – торгівельно-монтажна компанія. Ми пропонуємо найширший асортимент покрівельних та супутніх матеріалів та виконуємо повний спектр робіт з облаштування даху.

Наша адреса
46000, Україна
м. Тернопіль, пр. С.Бандери 25, п.2 оф.5
Консультації за телефоном:
(0352) 422 - 722,   422 - 733, (067) 593 - 01 - 33
e-mail: office@spf.te.ua

Для пласких дахів

Мансардні вікна
Мансардні вікна GHL

Наше вікно GHL, виготовлене з північної сосни з відкриванням по верхній та центральним вісям - найкращий спосіб впустити до кімнати сонце, свіже повітря та прикрасити кімнату гарним краєвидом. Ви можете легко зафіксувати вікно у розчиненому положенні при 5°, 15° та 30°. Трохи менший кут відчинення, ніж у GPL та GPU є найкращим для дахів з невеликим, до 35° кутом нахилу.

Read more...
 
Мансардні вікна GPL

Зроблене із сосни, наші вікна GPL мають великий кут відчинення по верхній вісі для гарного краєвиду, відчуття простору. У розчиненому положенні, рухома частина вікна слугує як навіс, щоб нічого не перешкоджало Вам милуватися краєвидом.

Read more...
 
Мансардні вікна GPU

GPU - мансардне вікно з комбінованим відкриванням та безшовним вологостійким полиуретановим покриттям. При відчиненні по верхній вісі нічого не перешкоджатиме Вам насолоджуватися дивовижними видами неба. Ці високоякісні білі вікна ідеальні для ванних кімнат, кухонь та інших приміщень з підвищеною вологістю. Біле покриття створює відчуття чистоти ти простору.

Read more...
 
Вікно з антивандальним та протизламним склопакетом

Вікно GGL 3073U з антивандальним склопакетом. Модель замість стандартного "триплексу" з однією плівкою між шарами скла на внутрішньому склі має дві плівки. Завдяки цьому заскління, згідно результатів випробувань, отримало клас захисту P2A (Європейський стандарт EN356 «Захисне заскління, випробування та класифікація по стійкості проти ручного зламу»).

Read more...
 
Мансардні вікна GZL

GZL - дерев'яне вікно з центральною віссю відчинення класу "Економ". Модель мансардного вікна з клеєної деревини Північної сосни, вкритої подвійним шаром прозорого лаку. Вікно обладнане вентиляційним пристроєм, розташованим у верхній його частині. GZL B - мансардне вікно з характеристиками GZL з нижньою ручкою відчинення.

Read more...
 
Мансардні вікна INTEGRA®

VELUX розробив перше у світі абсолютно бездротове радіокероване мансардне вікно – INTEGRA®. Тепер Ви можете контролювати усі свої вікна, шторки та рольставні одним пультом з будь-якого місця у будинку. З "розумними" функціями INTEGRA® Ви зможете зберегти свої улюдлені налаштування для максимальної простоти та зручності.

Read more...
 
Мансардні вікна GGL

GGL - дерев'яне мансардне вікно з центральною віссю відчинення. Класика VELUX, мансардне вікно з центральною віссю відчинення, використовувалося та перевірялося протягом багатьох років. Зроблене із соснового дерева, із зручною ручкою-перекладиною для ручного відчинення; покриите трьома шарами прозорого лаку.

Read more...
 
Поліуретанові мансардні вікна GGU

GGU - поліуретанове мансардне вікно з центральною віссю відчинення. Універсальне мансардне вікно GGU є ідеальним для вологих приміщень, білого кольору, має "чистий" вигляд. Є ідеальним вибором для кімнат, де потрібні вікна, які не потребують догляду та чудово виглядають.

Read more...