Сучасна покрівля та дизайн ТОВ Нове місто - ТМК

ТОВ «Нове місто - ТМК» – торгівельно-монтажна компанія. Ми пропонуємо найширший асортимент покрівельних та супутніх матеріалів та виконуємо повний спектр робіт з облаштування даху.

Наша адреса
46000, Україна
м. Тернопіль, пр. С.Бандери 25, п.2 оф.5
Консультації за телефоном:
(0352) 422 - 722,   422 - 733, (067) 593 - 01 - 33
e-mail: office@spf.te.ua

Для пласких дахів

Металочерепиця
Металочерепиця Преміум

"Преміум" - металочерепиця, яка завдяки своїй оригінальній формі та широкій кольоровій гамі чудово гармоніює із будь-якими фасадом та стилем будівлі.

Read more...
 
Модульна металочерепиця із Z-замком

Цілком новий покрівельний виріб, що за своїми споживчими якостями значно переважає попередників:

Read more...
 
Металочерепиця Ера Преміум

Металочерепиця Ера Преміум – новітній та ексклюзивний будівельний матеріал. Покриття даного профіля окрім захисних функцій володіють і великими декоративними перевагами. Підходить для різних типів будівель.

Read more...
 
Металочерепиця Armorium

Новий покрівельний профіль класу люкс Ruukki Armorium в унікальному виразному дизайні -  для великих покрівель та клієнтів, що потребують найкращого.  Профіль Armorium не має рівних в преміальному сегменті.

 

Read more...
 
Модульна металочерепиця Венеція

Модульна металочерепиця Venecja являє собою інноваційний і досконалий продукт. Виріб відрізняється унікальною формою - 5 нижніми хвилями і 6 вершинами - а також має спеціальне оформлення кутів для забезпечення ідеальної укладання і прилягання один до одного листів металочерепиці на поверхні даху.

Read more...
 
Металочерепиця Monterrey Plus

Металочерепиця Monterrey ® (Монтеррей) - це покрівля з невисоким профілем, яка органічно поєднується як з природним ландшафтом, так і з архітектурою будівлі. Модель Monterrey ® - одна з найпопулярніших покрівельних моделей Ruukki, завдяки своїм естетичним характеристикам і широкому вибору покриттів і кольорів.

Read more...
 
Металочерепиця Ретро

Металочерепиця Ретро поєднує в собі всі достоїнства традиційної металочерепиці та елегантністьнатуральних матеріалів. Покрівля з металочерепиці Ретро - це об'єднання високої якості, оригінального виконання і розумної ціни.

Read more...
 
Металочерепиця Monterrey

Металочерепиця Monterrey - легкий ( до 5 кг.м2) міцний і красивий матеріал, який практично не потребує догляду; добре переносить перепади температури  від -50 до +120°, стійкий до ультрофіолетового проміння, не вигорає на сонці,має високу стійкість  до корозії, вивітрювання, плісняви та грибків.

Read more...
 
Металочерепиця Decorrey

Металочерепиця Decorrey - надійна, проста в застосуванні і легка в монтажі покрівля, прекрасний вибір як длясучасного котеджного будівництва, так і для реконструкції старих дахів. Низький профіль Decorrey ™ надає цій моделі оригінальний і стильний вигляд.

Read more...
 
Металочерепиця Finnera™

Металочерепиця Finnera™ - прекрасний вибір для Вашого даху. Металочерепиця Finnera зробить Ваш дах не тільки елегантним та естетичним, а й гарантує міцність, довговічність і практичність в експлуатації завдяки високотехнологічному революційному дизайну.

Read more...
 
Металочерепиця Adamante™

Металочерепиця Adamante™ - це новий покрівельний профіль для власника будинку, який цінує стиль. Кольорова палітра доповнено двома новими кольорами: Червоне вино і Баклажановий оксамит, які підкреслять сміливий і стильний дизайн.

Read more...