Сучасна покрівля та дизайн ТОВ Нове місто - ТМК

ТОВ «Нове місто - ТМК» – торгівельно-монтажна компанія. Ми пропонуємо найширший асортимент покрівельних та супутніх матеріалів та виконуємо повний спектр робіт з облаштування даху.

Наша адреса
46000, Україна
м. Тернопіль, пр. С.Бандери 25, п.2 оф.5
Консультації за телефоном:
(0352) 422 - 722,   422 - 733, (067) 593 - 01 - 33
e-mail: office@spf.te.ua

Для пласких дахів

Модульна металочерепиця Венеція

Модульна металочерепиця Venecja являє собою інноваційний і досконалий продукт. Виріб відрізняється унікальною формою - 5 нижніми хвилями і 6 вершинами - а також має спеціальне оформлення кутів для забезпечення ідеальної укладання і прилягання один до одного листів металочерепиці на поверхні даху.

Додаткове фактурне тиснення на нижньому краї хвилі підкреслює особливу форму металочерепиці Венеція і нагадує ексклюзивну керамічну черепицю. Завдяки легкості і швидкості монтажу, металочерепиця Венеція отримала рекомендацію Польської асоціації покрівельників. Спеціально сконструйована передня кромка листа металочерепиці забезпечує простоту відділення водного конденсату і циркуляцію повітря. Таке рішення підвищує корозійну стійкість продукту і запобігає скупченню дощу і снігу на даху.

Топ 10 переваг Модульної металочерепиці VENECJA

1. Найбільш довга офіційна підтверджена гарантія на продукцію - 50 років (Х-Matt)*, 30 років * (D-Matt), а також 20 років * (S-Pure ).

2. Наявність письмової гарантії від меткомбінату SSAB на відсутність різниці відтінків кольору в різних партіях листової сталі.

3. Тотальний контроль якості вхідної сировини та на всіх етапах в процесі виробництва, відповідність усім прийнятим Європейським нормам і стандартам (сертифікація за стандартами PN-EN 14195 і PN-EN 13964, а також відмітка знаком ITB).

4. Завдяки точної калібрування листа в заводських умовах при складанні на покрівлі досягається ідеальне прилягання всіх листів металочерепиці один до одного.

5. Унікальна запатентована система «сама калібру покрівлі».

6. Новаторський і неповторний дизайн створюють враження, що на покрівлі керамічна черепиця.

7. Спеціально розроблена і запатентована форма модуля металочерепиці дозволяє легко і зручно проводити демонтаж частини покрівлі для монтажу мансардних вікон на готовій покрівлі - досить зняти один модуль.

8.Найбільш економічно ефективне рішення для даху - металочерепиця Венеція дає приблизно на 20% менше відходів, ніж стандартне покриття зі сталі.

9. Листи металочерепиці Венеція ідентичні один одному і легкі - немає жодних проблем з підбором листів і доставкою їх на дах.


10. На стандартному піддоні може вміститися 281,75 кв.м (350 аркушів) металочерепиці - велика економія місця при транспортуванні і зберіганні.

ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ:
Шар оцинковки
275 г / м.кв.
Довжина панелi
1190 мм.
Ширина панелi
735 мм
Ефективна площа панелi
0.805 м.кв.
Панелей в палетi
350 шт
Вага палети
1320 кг. 
Корисна інформація? Поділись нею з іншими!