Сучасна покрівля та дизайн ТОВ Нове місто - ТМК

ТОВ «Нове місто - ТМК» – торгівельно-монтажна компанія. Ми пропонуємо найширший асортимент покрівельних та супутніх матеріалів та виконуємо повний спектр робіт з облаштування даху.

Наша адреса
46000, Україна
м. Тернопіль, пр. С.Бандери 25, п.2 оф.5
Консультації за телефоном:
(0352) 422 - 722,   422 - 733, (067) 593 - 01 - 33
e-mail: office@spf.te.ua

Для пласких дахів

Плоскі дахи

Полімерні мембрани - це сучасний, гідроізоляційний матеріал, який встиг зарекомендувати себе на покрівельному ринку України, як найбільш вдосконалений і якісний матеріал, який не має собі рівних в промисловому будівництві. ПВХ мембрани активно завойовують гідроізоляційний напрям в котеджному будівництві.

Полімерні мембрани зберігають еластичність при широкому діапазоні температур, стійкі доУФ - випромінювання і агресивного впливу навколишнього середовища.

ПВХ мембрани мають високу стійкість до впливу мікроорганізмів і проростання коренів рослин.

Полімерна мембрана швидко і просто укладається на поверхню - полотна матеріалу зварюється між собою гарячим повітрям за допомогою автоматичного або ручного обладнання. Автоматизований процес зварювання дозволяє отримати незмінно високу якість швів при різних зовнішніх впливах.

Завдяки великій ширині покрівельних мембран кількість швів при влаштуванні будь-якої покрівлі мінімальна. Монтаж полімерної крівлі може проходити в будь-яку пору року.

 
Корисна інформація? Поділись нею з іншими!