Сучасна покрівля та дизайн ТОВ Нове місто - ТМК

ТОВ «Нове місто - ТМК» – торгівельно-монтажна компанія. Ми пропонуємо найширший асортимент покрівельних та супутніх матеріалів та виконуємо повний спектр робіт з облаштування даху.

Наша адреса
46000, Україна
м. Тернопіль, пр. С.Бандери 25, п.2 оф.5
Консультації за телефоном:
(0352) 422 - 722,   422 - 733, (067) 593 - 01 - 33
e-mail: office@spf.te.ua

Для пласких дахів

Руберойд

Руберойд – це традиційний покрівельний матеріал, який набув широкого поширення завдяки своїй дешевизні та невибагливості в використанні. Це рулонні вироби, в основі яких знаходитися картон або інший матеріал, який просочується бітумом.

Євроруберойд Index (Італія) відрізняється якістю і має складну систему захисних покриттів. Це високоякісний покрівельний і гідроізоляційний матеріал, основою якого є модифікований полімером бітум, посилений нетканим поліестером або скловолокном. У відповідності з природою полімеру, змішаного з бітумом, можна виділити два основних види полімерно-бітумних мембран:

а) АПП-бітумні мембрани (пластомерного типу): характеризуються підвищеною стійкістю до старіння і до високої температури (до +150 ° С);

б) СБС-бітумні мембрани (еластомерного типу): характеризуються підвищеною еластичністю навіть при низькій температурі (до -25 ° С).

Руберойд нового покоління став вигідно відрізнятися та отримав наступні переваги:

  • міцність – збільшилась міцність на розтягнення та відносне подовження.
  • стійкість – євроруберойд характеризується підвищеною стійкістю при дії контрастних температур.
  • зносостійкість – значно зросла тривалість експлуатаційного періоду.
  • екологічність – за рахунок усунення чинників негативного впливу продукції на навколишнє середовище.
  • легкість – за рахунок зниження питомої ваги євроруберойду.
  • теплостійкість– модифікація бітуму атактичним поліпропіленом забезпечила євроруберойду високу еластичність в широкому діапазоні температур та стійкість до ультрафіолетового випромінювання.

Більшість Index-мембран посилені стабілізованим поліестером, який не зазнає змін розмірів при температурних коливаннях і стійкий до вібрацій і зсувів конструкції.

Полімерно-бітумні мембрани (євроруберойд) водонепроникні, міцні і еластичні, довговічні, універсальні для всіх кліматичних зон, прості в монтажі. Руберойд укладають шляхом нагрівання і розплавлення його нижнього шару, повільно розгортаючи руберойд-рулон.

Євроруберойд має широке застосування. Його можна використовувати для ремонту покрівлі, для рулонної гідроізоляції будівельних конструкцій, фундаментів, підземних споруд, резервуарів, трубопроводів. Сучасний євроруберойд - це високоякісний будівельний і ремонтний матеріал.

 
Корисна інформація? Поділись нею з іншими!