Сучасна покрівля та дизайн ТОВ Нове місто - ТМК

ТОВ «Нове місто - ТМК» – торгівельно-монтажна компанія. Ми пропонуємо найширший асортимент покрівельних та супутніх матеріалів та виконуємо повний спектр робіт з облаштування даху.

Наша адреса
46000, Україна
м. Тернопіль, пр. С.Бандери 25, п.2 оф.5
Консультації за телефоном:
(0352) 422 - 722,   422 - 733, (067) 593 - 01 - 33
e-mail: office@spf.te.ua

Для пласких дахів

Заміри та розрахунок

Заміри даху - дуже відповідальна справа, тому що від цього залежить визначення правильного кількості покрівельних матеріалів та мінімізація відходів. Враховуючи, що всі виробники виробляють матеріали в розмір і на замовлення, а замовлення зазвичай виконується протягом 7-14 днів, то будь-яка, навіть найменша помилка призведе до серйозної втрати часу. Таким чином правильно зроблені виміри забезпечать Вам економію грошей і часу при подальших покрівельних роботах.

На основі замірів проводиться розрахунок необхідної кількості покрівельних матеріалів.

Розрахунок необхідних покрівельних матеріалів для визначення вартості покрівельних робіт проводиться за допомогою спеціалізованої програми.

При розрахунку кількості металочерепиці програма дозволяє враховувати так звані "технологічно нездійсненні" розміри листів. Також за допомогою програми проводиться розрахунок необхідних аксесуарів: карнизних і торцевих планок, ендов, конькової планки, саморізів.

Правильний розрахунок дозволить нам зробити профнастил, металочерепицю точно в потрібний розмір по кожному скату з урахуванням наявних вирізів, а отже, звести до мінімуму відходи при монтажі покрівлі (обрізків).

У разі використання листів з фіксованими розмірами (шифер, ондулін, листове залізо, натуральна або композитна черепиця, профнастил "зі складу") програма запропонує схему розкрою листів для використання обрізків.

 
Корисна інформація? Поділись нею з іншими!