Сучасна покрівля та дизайн ТОВ Нове місто - ТМК

ТОВ «Нове місто - ТМК» – торгівельно-монтажна компанія. Ми пропонуємо найширший асортимент покрівельних та супутніх матеріалів та виконуємо повний спектр робіт з облаштування даху.

Наша адреса
46000, Україна
м. Тернопіль, пр. С.Бандери 25, п.2 оф.5
Консультації за телефоном:
(0352) 422 - 722,   422 - 733, (067) 593 - 01 - 33
e-mail: office@spf.te.ua

Для пласких дахів

ЕТАПИ СПІВПРАЦІ

Кваліфіковані спеціалісти з багаторічним досвідом роботи проконсультують Вас щодо вибору матеріалів та комплектуючих, в залежності від призначення і специфіки вашого даху, нададуть вичерпну інформацію по монтажу.

Отримати консультацію можна:


  • у наших офісах, за адресою: 46000, м. Тернопіль, просп. Ст. Бандери, 25, оф. 5 , 48 500 , Тернопільська обл. м. Чортків, вул. С.Бандери 77

  • за телефонами: м. Тернопіль: (0352) 422 722, (067) 593 01 33 ; м. Чортків: (03552) 3-90-10 (11)(097) 598-79-00

  • e-mail: CLOAKING
  • ознайомитися з корисною інформацією у рубриці “Варто знати”

 

Для того щоб точно визначити необхідну кількість матеріалу ми проводимо заміри особисто і несемо за них відповідальність. Адже ми точно знаємо, як оптимізувати процес, щоб зменшити собівартість зведення даху, уникнути "підводних каменів" які можуть виникнути при: замірах, розрахунку, доставці, монтажі. Ви можете бути впевнені, що не придбаєте нічого зайвого, а дах буде надійним і недорогим.

 

При роботі з замовниками ми складаємо кошторис, в якому уточняються всі пункти матеріалів і види робіт, які Ви можете перевірити по факту. Ми фіксуємо ціну на матеріали та роботу в рахунку, один екземпляр якого знаходиться у клієнта, а інший у нас.  Таким чином Ви можете бути впевненими у відповідності поставлених матеріалів і виконаних робіт договірній ціні.

 

Ми гарантуємо правильне упакування та транспортування забезпечує цілісність полімерного покриття та попереджує можливість деформації профільного листа. Наприклад,  металочерепиця повинна бути упакована на жорсткій основі-піддоні, та міцно стягнута кріпильними стрічками. Щоб запобігти ударам, упаковка по периметру повинна бути захищена жерстяними кутниками. Завантаження піддону здійснюється за допомогою автонавантажувача.

 

За кожен об'єкт відповідає спеціаліст, який контролює стан виконання робіт і наявність необхідних матеріалів. Тому, завжди є з кого спитати.  Якщо ж Ви хочете зводити дах свого будинку самостійно, ми пропонуємо послугу шеф-монтажу: технічну консультація щодо роботи з тими чи іншими покрівельними матеріалами.

 
Корисна інформація? Поділись нею з іншими!