Сучасна покрівля та дизайн ТОВ Нове місто - ТМК

ТОВ «Нове місто - ТМК» – торгівельно-монтажна компанія. Ми пропонуємо найширший асортимент покрівельних та супутніх матеріалів та виконуємо повний спектр робіт з облаштування даху.

Наша адреса
46000, Україна
м. Тернопіль, пр. С.Бандери 25, п.2 оф.5
Консультації за телефоном:
(0352) 422 - 722,   422 - 733, (067) 593 - 01 - 33
e-mail: office@spf.te.ua

Для пласких дахів

Теплоізоляція ТехноНІКОЛЬ

Торгівельно-монтажна компанія "Нове місто" пропонує широкий спектр теплоізоляційних матеріалів виробництва "ТЕХНОНІКОЛЬ" (Росія). Наш асортимент налічує десятки позицій і дозволяє здійснювати облаштування теплоізоляції найвищої якості. При цьому вся продукція відповідає найвищим вимогам і має необхідні сертифікати. Матеріали "ТЕХНОНІКОЛЬ" мають попит, як в приватному, так і в промисловому будівництві, в таких роботах, як облаштування, тепло -, звуко- і гідроізоляції покрівлі.

 

 

Корпорація ТЕХНОНІКОЛЬ виробляє теплоізоляційні матеріали матеріали наступних типів:


Теплоізоляція на основі кам'яної вати - негорючі, гідрофобізованя тепло-, звукоізоляційні матеріали на основі гірських порід базальтової групи.Кам'яна вата виробництва «ТехноНІКОЛЬ» ділиться за областю застосування. В асортименті є теплоізоляція для тинькованих і вентильованих фасадів, скатних і пласких покрівель, підлог, стін і т.д. Матеріали постачаються у вигляді плит (РОКЛАЙТ, ТЕХНОЛАЙТ, ТЕХНОБЛОК, ТЕХНОВЕНТ, ТЕХНОФАС, ТЕХНОФЛОР, ТЕХНОРУФ Н, ТЕХНОРУФ, ТЕХНОРУФ В, ТЕХНОАКУСТИК) та рулонів (ТЕХНОРОЛ).

Вогнезахист і технічна ізоляція - для запобігання руйнівної дії вогню корпорацією «ТехноНІКОЛЬ» були розроблені нові теплоізоляційні матеріали на основі кам'яної вати, призначені для використання в системах вогнезахисту: металоконструкцій; залізобетонних конструкцій; повітроводів.Нові системи вогнезахисту відповідають всім вимогам нормативно-технічної документації, які пред’являються при будівництві багатофункціональних висотних будинків і комплексів. Асортимент: плити вогнезахисні для захисту конструкцій з бетону і металу, мати технічні (Мат прошивний «ТехноНІКОЛЬ», Мат ламельний «ТехноНІКОЛЬ», Мат ТЕХНОНІКОЛЬ 40), циліндри вогнезахисні, плити технічні.
Екструзійний пінополістирол - застосовується в загально-цивільному будівництві при облаштуванні теплоізоляції фундаменту, покрівлі, підлоги, утеплення фасадів. Корпорація «ТехноНІКОЛЬ» виробляє екструзійний (екструдований) пінополістирол «ТЕХНОПЛЕКС» з застосуванням найсучасніших технологій і новітнього устаткування, що дозволяє виготовляти справді якісний, надійний і довговічний теплоізоляційний матеріал. В асортименті нашої корпорації представлений «ТЕХНОПЛЕКС» декількох видів, орієнтованих на оптимальне вирішення поставлених перед вами задач щодо теплоізоляції.
 
Корисна інформація? Поділись нею з іншими!