Сучасна покрівля та дизайн ТОВ Нове місто - ТМК

ТОВ «Нове місто - ТМК» – торгівельно-монтажна компанія. Ми пропонуємо найширший асортимент покрівельних та супутніх матеріалів та виконуємо повний спектр робіт з облаштування даху.

Наша адреса
46000, Україна
м. Тернопіль, пр. С.Бандери 25, п.2 оф.5
Консультації за телефоном:
(0352) 422 - 722,   422 - 733, (067) 593 - 01 - 33
e-mail: office@spf.te.ua

Для пласких дахів

Корисно знати
Ознаки зносу покрівлі

монтаж покрівліПопронуємо Вам самостійно оцінити, в якому стані дах Вашого будинку. Чим більше ознак з на веденого списку Ви виявите, тим вища потреба в ремонті чи заміні покрівлі.

Read more...
 
Обираємо матеріали для паро- та гідроізоляції

Основне завдання матеріалів для гідроізоляції і пароізоляції - підтримувати необхідний режим роботи підпокрівельної теплоізоляції. Їм відводиться дві функції. По-перше, перешкоджати проникненню в теплоізоляційний матеріал вологи, яка, як відомо, різко знижує його ізолюючі властивості, а в ряді випадків веде до його прогресуючого руйнування. По-друге, як невід'ємна частина вентиляційної системи покрівлі, ці матеріали беруть участь у запобіганні нагромадження в теплоізоляційному матеріалі вологи, полегшуючи вихід пари назовні.

Read more...
 
Розраховуємо систему водовідведення

Для того, щоб правильно розрахувати кількість матеріалів, які будуть потрібні для облаштування водовідвідної системи, достатньо знати площу скатів даху і довжину карнизів, мати план покрівлі.

Read more...
 
Покрівельні матеріали: переваги і недоліки

Зараз існує величезна кількість покрівельних матеріалів. У кожного з них свої переваги і недоліки. В залежності від того, якою сумою ви володієте і чого хочете від покрівлі, і буде вибиратися матеріал. Вибір покриття буде залежати від форми: чим вона складніша, тим дорожче обійдеться спорудження даху.

Read more...
 
15 найбільш важливих питань про вибір черепиці

Керамічна черепиця виробляється в процесі випалу і витримує спеку, мороз, дощ і сніг навіть протягом десятиліть. Цементна або натуральна черепиця не поступається їй, хоч і не піддається такому «загартування». Дах має бути ефектною візитною карткою будинку, а крім цього, захищати розташовані всередині нього приміщення від впливу атмосферних чинників. Протягом сотень років для багатьох покупців синонімом добротності і краси є керамічна черепиця. В останні роки її позиції тіснить цементна або, як ще її називають, цементно-піщана черепиця.

Read more...