Сучасна покрівля та дизайн ТОВ Нове місто - ТМК

ТОВ «Нове місто - ТМК» – торгівельно-монтажна компанія. Ми пропонуємо найширший асортимент покрівельних та супутніх матеріалів та виконуємо повний спектр робіт з облаштування даху.

Наша адреса
46000, Україна
м. Тернопіль, пр. С.Бандери 25, п.2 оф.5
Консультації за телефоном:
(0352) 422 - 722,   422 - 733, (067) 593 - 01 - 33
e-mail: office@spf.te.ua

Для пласких дахів

Покрівельні матеріали: переваги і недоліки

Зараз існує величезна кількість покрівельних матеріалів. У кожного з них свої переваги і недоліки. В залежності від того, якою сумою ви володієте і чого хочете від покрівлі, і буде вибиратися матеріал. Вибір покриття буде залежати від форми: чим вона складніша, тим дорожче обійдеться спорудження даху.

 

 

Вже на стадії проектування можна передбачити розширений діапазон матеріалів: якщо нахил даху складає близько 30 градусів, підійде практично будь-що. Якщо цей параметр більше 10 градусів, можна використовувати метал, якщо нахил від 15 градусів - підійде металочерепиця. Шифер і черепиця ідеальні для дахів з нахилом від 20 градусів. А от якщо покрівля більш плоска - з нахилом більше 50 градусів, варто звернути увагу на гнучку черепицю, радять фахівці.

А тепер зупинимося детальніше на кожному з матеріалів.

Метал і металочерепиця

В якості покрівлі часто використовують металеві листи, покриті спеціальними антикорозійними речовинами. Як правило, основний матеріал цих листів - сплав титану, міді, цинку із залізом. Товщина такого покриття рідко перевищує 1 мм, продається воно листами або рулонами.

Перевага такого матеріалу (особливо міді) - довговічність. Недоліки - дорожнеча і необхідність ставити громовідвід.

Металочерепиця - це ті ж листи, які імітують черепицю своїм зовнішнім виглядом. Недолік - схильність до корозії, шум під час негоди. Переваги - це більш дешевий матеріал, його легше монтувати.

Керамічна черепиця

Керамічна черепиця - це класичний покрівельний матеріал, який застосовується з давніх часів. Переваги такого покриття численні: екологічність, негорючість, шумоізоляція, глина не накопичує статичної електрики, ремонтувати таку покрівлю простіше простого - досить просто поставити нову пластину на місце пошкодженої.

Крім того, керамічна черепиця зараз випускається різних відтінків, а, значить, дах з неї задовольнить смак будь-якого естета.

Єдині недоліки: велике навантаження на стіни (близько 70 кг з одного квадратного метра черепиці) і відносно висока ціна якісного матеріалу.

Бітумна черепиця

Бітумна черепиця (вона ж гнучка) виготовляється на основі скловолокна. В результаті вона не піддається корозії.

Переваги такого покриття - довговічність (за рахунок кам'яної крихти, яка міститься в більшості зразків), шумоізоляція, герметичність (зсередини черепиця покрита резинобітумом). Це, мабуть, самий «колоритний» вид покрівлі - існує найбільше забарвлень саме цього покриття.

Головний недолік бітумної черепиці - складність монтажу. Якщо покриття покладено неправильно, воно може деформуватися, деякі пластинки можуть відірватися під дією сильного вітру. Тому потрібно класти якісну решетування.

Звичайно, це далеко не всі можливі варіанти покрівельних матеріалів. Але якщо у Вас немає особливих ексклюзивних вимог до даху - один з перерахованих вище матеріалів напевно буде Вам до смаку!

 
Корисна інформація? Поділись нею з іншими!