Сучасна покрівля та дизайн ТОВ Нове місто - ТМК

ТОВ «Нове місто - ТМК» – торгівельно-монтажна компанія. Ми пропонуємо найширший асортимент покрівельних та супутніх матеріалів та виконуємо повний спектр робіт з облаштування даху.

Наша адреса
46000, Україна
м. Тернопіль, пр. С.Бандери 25, п.2 оф.5
Консультації за телефоном:
(0352) 422 - 722,   422 - 733, (067) 593 - 01 - 33
e-mail: office@spf.te.ua

Для пласких дахів

Теплоізоляція ROCKWOOL

Теплоізоляційні матеріали виробляються з базальту, завдяки чому вони володіють такими характеристиками:

 

 

Довговічність та міцність

Вироблена з базальтових гірських порід мінеральна вата ROCKWOOL має виняткову міцність, а її ізоляційні властивості не змінюються з часом. При правильному застосуванні вона зберігає стабільність розмірів і не деформується в процесі експлуатації, навіть в умовах змінної температури і вологості. Плюс до всього мінеральна вата ROCKWOOL стійка до біологічної корозії та впливу хімічних засобів.

Відмінна теплоізоляція

Мінеральна вата ROCKWOOL в зимовий час зберігає тепло в будинку, а в літній час захищає від спеки. Пружність і стабільність з точки зору розмірів продуктів ROCKWOOL забезпечує щільне прилягання, запобігаючи утворенню теплових містків, тобто щілин, крізь які виходить тепло. Завдяки застосуванню кам'яної вати ROCKWOOL, можна уникнути встановлення дорогих систем кондиціонування.

Негорюча і захищає від вогню

Мінеральна вата є негорючою - продукти ROCKWOOL відносяться до найвищого класу реакції на вогонь A1 - вони не горять, не виділяють диму і палаючих крапель. Крім цього, кам'яна вата володіє вогнезахисними властивостями - вона стійка до впливу вогню і пожежонебезпечної температури, завдяки чому дає захист від вогню. Продукти ROCKWOOL підвищують вогнестійкість ізольованих конструкцій, надаючи додаткові цінні хвилини в процесі рятувальних операцій.

Звукопоглинаючі властивості

Кам'яна вата виконує роль чудової акустичної ізоляції, вона поглинає шум, ефективно знижуючи шумовий фон у приміщенні. Продукти ROCKWOOL підвищують акустичну ізоляційну здатність перегородок відносно звуків, що розходяться в повітрі, а також виникають в результаті удару.

Паропроникність

Завдяки волокнистій структурі, мінеральна вата ROCKWOOL вільно пропускає водяну пару. В результаті, при її застосуванні у зовнішніх перегородках, ми можемо уникнути вогкості і отримати здоровий і приємний мікроклімат у приміщеннях.

Стійка до впливу вологи

Мінеральна вата ROCKWOOL практично не вбирає вологу, тобто є гідрофобною (вода стікає по поверхні вати - не проникаючи всередину) і плюс до всього не поглинає вологу з повітря (володіє мінімальною сорбційною вологістю).

 
Корисна інформація? Поділись нею з іншими!