Сучасна покрівля та дизайн ТОВ Нове місто - ТМК

ТОВ «Нове місто - ТМК» – торгівельно-монтажна компанія. Ми пропонуємо найширший асортимент покрівельних та супутніх матеріалів та виконуємо повний спектр робіт з облаштування даху.

Наша адреса
46000, Україна
м. Тернопіль, пр. С.Бандери 25, п.2 оф.5
Консультації за телефоном:
(0352) 422 - 722,   422 - 733, (067) 593 - 01 - 33
e-mail: office@spf.te.ua

Для пласких дахів

Водостічні системи
Водостічні системи Hunter

Водостічні системи ХАНТЕР (HUNTER) відрізняються максимальною ефективністю і відмінною якістю. Водостоки HUNTER спроектовані в розрахунку на будь-які типи будинків. Водостоки HUNTER мають однаковий колір по всій глибині і не підтримують горіння, а також не схильні до корозії. Пластикові водостоки мають незначну вагу і не вимагають спеціального догляду. Товщина стінок ринви 2,2-3,2 мм забезпечує високу механічну міцність водостоку.

Read more...
 
Водостічні системи Kaskada

Водостічні системи Kaskada виготовлена з матеріалу GRANITE HDX виробництва міжнародного концерну ArcelorMittal. ArcelorMittal виробляє всі види сталі, що необхідні для виготовлення комплектної ринвової системи. Сталь, призначена для виробництва системи Kaskada, покрита високоякісними, однорідними лаковими покриттями.

Read more...
 
Водостічні системи Struga

Ринва "Struga" виробляється тільки із шведської сталі Prelaq RWS виробництва SSAB. Шведський концерн - це світовий лідер у виробництві високотривкої сталі. Безперечною перевагою листової сталі Prelaq RWS є товстий шар цинку, навіть 300г/м2 з двох сторін, яка є бронею, що захищає сталеву серцевину від іржи, зокрема в місцях надрізів і подряпин. Товщина серцевини в залежності від елементу складає 0,6 - 1,25 мм.

Read more...
 
Водостічні системи Marley

Хороша дощова каналізація захищає будинок від ушкоджень стін і фундаменту і функціонує протягом довгого часу. Водостічні жолоби  "Marley" - це саме те, що хочуть будівельники: легка і швидка установка, системи для дахів будь-якого розміру і широкий вибір аксесуарів. Водостічні жолоби  "Marley", виготовлені з високоякісного ударостійкого пластику, просто вставляються один в одного.

Read more...