Сучасна покрівля та дизайн ТОВ Нове місто - ТМК

ТОВ «Нове місто - ТМК» – торгівельно-монтажна компанія. Ми пропонуємо найширший асортимент покрівельних та супутніх матеріалів та виконуємо повний спектр робіт з облаштування даху.

Наша адреса
46000, Україна
м. Тернопіль, пр. С.Бандери 25, п.2 оф.5
Консультації за телефоном:
(0352) 422 - 722,   422 - 733, (067) 593 - 01 - 33
e-mail: office@spf.te.ua

Для пласких дахів

Водостічні системи Hunter

Водостічні системи ХАНТЕР (HUNTER) відрізняються максимальною ефективністю і відмінною якістю. Водостоки HUNTER спроектовані в розрахунку на будь-які типи будинків. Водостоки HUNTER мають однаковий колір по всій глибині і не підтримують горіння, а також не схильні до корозії. Пластикові водостоки мають незначну вагу і не вимагають спеціального догляду. Товщина стінок ринви 2,2-3,2 мм забезпечує високу механічну міцність водостоку.

 

 

Поздовжні направляючі водостічних систем забезпечують поздовжню жорсткість жолоби, покращують характеристики потоку і зменшують ризик утворення заторів.

Напрявляючі та виїмки біля горловини водостоку знижують турбулентність (вир), збільшуючи пропускну здатність водостічної системи. Вивід в трубу укорочений і зміщений до задньої стінки (можна кріпити до лобової дошки покрівлі).

Комп'ютерний дизайн пластикових фіксаторів з силіконовою змазкою забезпечуює щільність прилягання елементів водостоку один до одного і виключає протікання у водостічній системі, фіксатор також служить компенсатором при термічному розширенні матеріалу ринви.

Система Шторм

Система Регент

Система 125

Система Максі

 

 

 

 

 
Корисна інформація? Поділись нею з іншими!